IGLO Blogger Template for FB Ads to AdSense

HPK

mesothelioma survival rates,structured settlement annuity companies,mesothelioma attorneys california,structured settlements annuities,structured settlement buyer,mesothelioma suit,mesothelioma claim,small business administration sba,structured settlement purchasers,wisconsin mesothelioma attorney,houston tx auto insurance,mesotheliama,mesothelioma lawyer virginia,seattle mesothelioma lawyer,selling my structured settlement,mesothelioma attorney illinois,selling annuity,mesothelioma trial attorney,injury lawyer houston tx,baltimore mesothelioma attorneys,mesothelioma care,mesothelioma lawyer texas,structered settlement,houston motorcycle accident lawyer,p0135 honda civic 2004,structured settlement investments,mesothelioma lawyer dallas,caraccidentlawyer,structured settlemen,houston mesothelioma attorney,structured settlement sell,new york mesothelioma law firm,cash out structured settlement,mesothelioma lawyer chicago,lawsuit mesothelioma,truck accident attorney los angeles,asbestos exposure lawyers,mesothelioma cases,emergency response plan ppt,support.peachtree.com,structured settlement quote,semi truck accident lawyers,auto accident attorney Torrance,mesothelioma lawyer asbestos cancer lawsuit,mesothelioma lawyers san diego,asbestos mesothelioma lawsuit,buying structured settlements,mesothelioma attorney assistance,tennessee mesothelioma lawyer,earthlink business internet,meso lawyer,tucson car accident attorney,accident attorney orange county,mesothelioma litigation,mesothelioma settlements amounts,mesothelioma law firms,new mexico mesothelioma lawyer,accident attorneys orange county,mesothelioma lawsuit,personal injury accident lawyer,purchase structured settlements,firm law mesothelioma,car accident lawyers los angeles,mesothelioma attorneys,structured settlement company,auto accident lawyer san francisco,mesotheolima,los angeles motorcycle accident lawyer,mesothelioma attorney florida,broward county dui lawyer,state of california car insurance,selling a structured settlement,best accident attorneys,accident attorney san bernardino,mesothelioma ct,hughes net business,california motorcycle accident lawyer,mesothelioma help,washington mesothelioma attorney,best mesothelioma lawyers,diagnosed with mesothelioma,motorcycle accident attorney chicago,structured settlement need cash now,mesothelioma settlement amounts,motorcycle accident attorney sacramento,alcohol rehab center in florida,fast cash for house,car accident lawyer michigan,maritime lawyer houston,mesothelioma personal injury lawyers,personal injury attorney ocala fl,business voice mail service,california mesothelioma attorney,offshore accident lawyer,buy structured settlements,philadelphia mesothelioma lawyer,selling structured settlement,workplace accident attorney,illinois mesothelioma lawyer

Beyni Güçlendirecek 25 Yol

Simpan kode iklan disini.

Bu 25 yöntem beyin faaliyetlerinizi arttıracak ve beyninizi güçlendirecektir.

1- Meditasyon: meditasyonun IQ seviyesini yükselttiği kanıtlanmıştır. Meditasyon zihni sessizliğe odaklamak ve düşünce akışını tek bir noktaya odaklamaktan geçer.

2- Resim Çizmek: sağ beyin faaliyetlerini en üst düzeye çıkaran bir eylemdir. Resim aynı zamanda hayalgücünü ve yaratıcı zekayı açığa çıkarır.

3- Egzersiz Yapmak: bedensel egzersizler beyin faliyetlerini yükseltir. Bu kanıtlanmıştır.

4- Klasik Müzik Dinlemek: Sadece insanlarda değil tüm canlılarda klasik müziğin güçlü bir etkisi vardır. Klasik müzik dinlemek beyinsel aktiviteleri ve üretkenliği arttırır.

5- Yürüyüş yapmak: Beyin faaliyetleri yarım saatlik bir yürüyüşün ardından çok yükselmektedir. Bir sorunu çözemiyorsanız mutlaka yarım saatlik bir yürüyüşe çıkmalısınız.

6- Nefes Terapisi: Derin ve bilinçli nefes alıp vermek beyin aktivitelerini arttırır. Günde sadece 7-8 kere derin nefes alıp verin. Beyin aktiviteleriniz artacaktır.
[post_ad]
7- Yeni bir dil öğrenin: beyninizi çok güçlendirecek bir aktivitedir.

8- Balık yağı: balık yağındaki zengin omega içeriği ile mutlaka kullanmanız gereken bir yiyecektir.

9- Ceviz: Günde v - 10 ceviz beyin aktivitelerini arttırır.

10- Kahkaha: Gülmekten öte yüksek sesle kahkaha atmak beyini çok güçlendiren bir aktivitedir. Sizi güldürecek ve mutlu edecek şeyler izleyin. Komik kitap ve karikatürleri atlamayın.

11- Tartışmaları yönetin: Arkadaşlarınızla yaptığınız uygar bir tartışma beyin gücünüzü geliştirecektir.

12- Meyveyi hayatınızdan eksik etmeyin: pek çok araştırma vitaminlerin beyine çok iyi geldiği ve olumlu yönde etki ettiğini belirtiyor.

13- Sağlıklı beslenin: beyin besine ihtiyaç duyan ve en çok kalori harcayan organdır. Onun için onu iyi ve sağlıklı besleyin.

14- Ortamınızı değiştirin: Yeni çevreleri keşfedin. Çok gezen mi bilir çok okuyan mı bilir düşüncesinden yola çıkın ama hem gezin, hem okuyun.

15- Hedefler belirleyin: Beyninizi bir hedefe yönlendirirseniz beyin onun için araştırmaya ve çalışmaya başlayacaktır.

16- Akıl Oyunları: Bulmaca su doku veya farklı eğlenceli beyin oyunları çözün.

17- Empati yapın: Karşıdaki kişinin düşünce ve duygularını anlayın. Empati beyni geliştiren çok önemli bir etkendir.

xviii - Stres ve Depresyonu yenin: Çünkü stres beyin hücrelerine çok zarar veren bir durumdur.

19- Blog yazın: Bir weblog yazarlığı hayatınızı değiştirebilir. Beyin aktivitelerini arttıran bir diğer işte yazarlıktır.

20- Ufuk açan filmler: Macera ve Korku filmlerinden zaman ayırıp mutlaka bilimkurgu ve kişisel gelişim filmleri izleyin.

21- Beyin Fırtınası yapın: Bir work üzerinde hızlı bir şekilde düşünüp pek çok cevap ve çözüm bulmaya çalışın.

22- İmajinasyon çalışmaları: Pek çok sporcu müsabakalardan önce nasıl başardıklarını ve neler yaptıklarını hayal ederler. Bu imajinasyon çalışmaları çoğu insanı başarıya götürür. Beyin faaliyetlerini arttıran bir çalışmadır.

23- Kendi kendini hipnoz: Bir yere uzanıp nefesinizi takip edin ve gözlerinizi kapatın. Beyin dalgalarınız sakin bir konuma geçtiğinde kendinizi telkin edin ve mesela "beynim keskinleşiyor ve tüm problemlerimi çözüyor" gibi ihtiyacınız olan telkin cümlelerini söyleyin.

24- Konsantrasyonunuzu arttırın: Odaklanma gücünüzü arttırmak için en basit egzersizi öneriyoruz. Bir obje seçin ve objeye konsantre olun. Sürekli olarak objeye bakın bu konsantrasyon ve iş gücünüzü arttıracaktır.

25- Araştırma yapın: Her gün bir konu üzerinde araştırma yapın ve mutlaka non alın. Beyin faaliyetlerinizi geliştirecektir.
Simpan kode iklan disini.
Bagikan ke Facebook