IGLO Blogger Template for FB Ads to AdSense

HPK

mesothelioma survival rates,structured settlement annuity companies,mesothelioma attorneys california,structured settlements annuities,structured settlement buyer,mesothelioma suit,mesothelioma claim,small business administration sba,structured settlement purchasers,wisconsin mesothelioma attorney,houston tx auto insurance,mesotheliama,mesothelioma lawyer virginia,seattle mesothelioma lawyer,selling my structured settlement,mesothelioma attorney illinois,selling annuity,mesothelioma trial attorney,injury lawyer houston tx,baltimore mesothelioma attorneys,mesothelioma care,mesothelioma lawyer texas,structered settlement,houston motorcycle accident lawyer,p0135 honda civic 2004,structured settlement investments,mesothelioma lawyer dallas,caraccidentlawyer,structured settlemen,houston mesothelioma attorney,structured settlement sell,new york mesothelioma law firm,cash out structured settlement,mesothelioma lawyer chicago,lawsuit mesothelioma,truck accident attorney los angeles,asbestos exposure lawyers,mesothelioma cases,emergency response plan ppt,support.peachtree.com,structured settlement quote,semi truck accident lawyers,auto accident attorney Torrance,mesothelioma lawyer asbestos cancer lawsuit,mesothelioma lawyers san diego,asbestos mesothelioma lawsuit,buying structured settlements,mesothelioma attorney assistance,tennessee mesothelioma lawyer,earthlink business internet,meso lawyer,tucson car accident attorney,accident attorney orange county,mesothelioma litigation,mesothelioma settlements amounts,mesothelioma law firms,new mexico mesothelioma lawyer,accident attorneys orange county,mesothelioma lawsuit,personal injury accident lawyer,purchase structured settlements,firm law mesothelioma,car accident lawyers los angeles,mesothelioma attorneys,structured settlement company,auto accident lawyer san francisco,mesotheolima,los angeles motorcycle accident lawyer,mesothelioma attorney florida,broward county dui lawyer,state of california car insurance,selling a structured settlement,best accident attorneys,accident attorney san bernardino,mesothelioma ct,hughes net business,california motorcycle accident lawyer,mesothelioma help,washington mesothelioma attorney,best mesothelioma lawyers,diagnosed with mesothelioma,motorcycle accident attorney chicago,structured settlement need cash now,mesothelioma settlement amounts,motorcycle accident attorney sacramento,alcohol rehab center in florida,fast cash for house,car accident lawyer michigan,maritime lawyer houston,mesothelioma personal injury lawyers,personal injury attorney ocala fl,business voice mail service,california mesothelioma attorney,offshore accident lawyer,buy structured settlements,philadelphia mesothelioma lawyer,selling structured settlement,workplace accident attorney,illinois mesothelioma lawyer

Üstün Zekalı Insanların V Güçlü Beyin Stratejisi

Simpan kode iklan disini.

Beynimiz, düşüncenin kaynağı ve tüm organların çalışmasından sorumlu büyük patron. Bilinç algımızı oluşturan ve derinliklerinde bilinçaltı diye adlandırdığımız alanın asıl sahibi. Hepimiz üç aşağı five yukarı aynı beyinlere sahibiz. Üstün zekalı biri değilseniz tabii. Einstein öldükten sonra beyni araştırılmış ve diğer insan beyinlerinden çok farklı olmadığı tespit edilmiş. Peki üstün zekalı insanları diğer insanlardan farklı yapan bu üstünlük nereden geliyor.

Üstün Zekalı İnsanların five Akıl Stratejisi1- Bir anda tek bir şeye odaklanmak.
Üstün zekalı insanlar; bir anda tek bir işe odaklanırlar ve bu onlara çok yüksek bir başarı getirir. Bunun için yüksek bir konsantrasyon yetenekleri vardır.
Düşünürken, onları kimse başka bir şeye yönlendiremez. Zihniniz için konsantrasyon yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Bunun için meditasyon ve nefes egzersizleri yapabilirsiniz.


2- Kendilerine Duydukları İnanç
Eğer zihninize, "ben başarılı bir insanım" diyorsanız ve bunu sürekli tekrarlıyorsunuz beyniniz size tamam sahip diyecektir. Yapmanız gereken en önemli şey kendinize inanmaktır. Bunun için başardığınız işlere odaklanın. 

3- Kısayolları keşfederler.
Yapılması gereken iş için kısayollar her zaman mevcuttur. İşte üstün zekalı insanlar bu kısayolları çok çabuk keşfederler. Yapmanız gereken çalışırken veya okurken belli teknikleri kullanmaktır.

4- Beynin iki lobunu eş zamanlı kullanırlar.
Onlar yaratıcı zekayı kullanırlar. Sürekli olarak yeni fikirleri keşfederler. Bu sayede beynin hem sol, hemde sağ tarafını eş zamanlı kullanırlar. Mantığınızı geliştirirken işin içine hayal gücünüzü sokarsanız, büyük başarılar elde edersiniz.

5- Olmuyor kelimesi onlar için geçerli değildir.
Pek çok mucit binlerce denemeden sonra başarıya ulaştılar. Üstün zekalı insanların en büyük stratejisi başarmak istedikleri şeyden asla vazgeçmemektir. Bu sayede sadece bilinci değil bilinçaltınıda etkin şekilde kullanırlar. Çünkü bilinç bir problemi çözmeye tam olarak odaklanırsa bilinçaltı da aynı probleme odaklanır ve çözene kadar occupation üzerinde düşünmeye devam eder.
[post_ad]
Simpan kode iklan disini.
Bagikan ke Facebook